SensiDO Trillion Tones


SensiDO Trillion Tones by Rebecca Taylor

SensiDO Trillion Tones by Rebecca Taylor on hübriidvärv, mis ei ole ei otsevärv, püsivärv ega kergvärv, vaid kõik need koos. SensiDO Trillion Tones on otsevärvi pigmentidel põhinev PPD-vaba juuksevärv, mida saab kasutada ka püsivärvina. Sellega saab värvida juukseid igat värvi alates pruunidest kuni pastellideni ja erksate vikerkaaretoonideni Samuti saab katta soovimatuid toone ja värvida halle juukseid.

SensiDO Trillion Tones on kompaktne tootesari, mis annab igale juuksurile võimaluse ületada traditsioonilisi piire. Värviperes on viis intensiivset värvi, viis pastelset värvi ning valge, mida omavahel kombineerides saad luua triljoneid värve ja toone nii töödeldud, töötlemata kui ka isegi hallidele juustele. SensiDO Trillion Tones kutsub kogu maailma juuksureid end teostama ja looma imeliselt värvitud juukseid!

Kuidas toode toimib?

Kolm põhikomponenti: otsevärvipigmendid, leelis ja vesinik. Otsevärvipigmentide abil saab kiiresti ja lihtsalt luua triljoneid eri värvitoone – ainus piir on fantaasia. Ammoniaaki sisaldav leelis aitab pigmentidel tungida sügavamale juuksekarva sisse, ammoniaak aitab kaasa juuste helestamisele, toimides katalüsaatorina koos vesinikemulsioonis oleva vesinikperoksiidiga. Leelis sisaldab ka värvistabiliseerijat, mis parandab juuksevärvi kestust ja intensiivsust. Lisaks kaitseb see värvimise ajal juukseid ning annab neile nähtava läike. Oksüdeerija oksüdeerib, vabanenud hapnik teeb juukse loomuliku pigmendi heledamaks ning aitab värvil kauem kesta.

17 toodet

Otsevärvipigmendid:
Sinine: intensiivne ja pastelne 250 ml
Punane: intensiivne ja pastelne 250 ml
Kollane: intensiivne ja pastelne 250 ml
Pruun: intensiivne ja pastelne 250 ml
Must: intensiivne ja pastelne 250 ml
Valge: 250 ml ja 1000 ml

Leelised: /0 ja /00, 1000 ml
Vesinikud: 3% ja 7,5%, 1000 ml  
UUDISTOODE! Otsevärvipigmentide eemaldaja: 500ml